hobidlavas.ru

website template imagewebsite template image

Ibuprofen polfa 200 mg

ИБУПРОФЕН ПОЛФА, при болка и температура, 200 мг., 100 обвити табл IBUPROFEN POLFA: Съдържание: Валериан (корен) 1,59 g, Калории 5, Въглехидрати 1 g*(като диетични фибри), Калций 60 mg; Дру Лекарствени вещества: Ibuprofen 400mg ПОКАЗАНИЯ: Симптоматично лечение на лека. 2 659 - Ft. • Kiszerelés: 100x. • Tárolási körülmény: Szobahőmérsékleten tartandó. • Gyártó: Polfa Pabianice Poland.

• Mennyiségi egység: DOB. IBUPROFEN POLFA 200 mg bevont tabletta. Hatóanyag: ibuprofen. ATC-kód: M01AE01. Forgalomba hozatali eng. jogosultja: Pharmaceutical Works Polfa in. A(z) IBUPROFEN POLFA 200 mg bevont tabletta (60x) hatóanyaga, támogatása és egyéb adatai a WEBBeteg egészségportál gyógyszerkeresőjében.

Ibuprofen Polfa 200 mg drazsé? 2. Tudnivalók a készítmény alkalmazása el?tt. 3. Hogyan kell alkalmazni a drazsét? 4. Lehetséges mellékhatások. 5. Tárolás. IBUPROFEN POLFA 200 mg coated tablets. ИБУПРОФЕН ПОЛФА 200 mg обвити таблетки /Ibuprofenum/ 1 таблетка съдържа активно вещество: Ibuprofen.

Contraindicaciones Ibuprofeno. Hipersensibilidad a ibuprofeno o a otros AINE, historial previo de reacción alérgica (AAS u otros AINE); pacientes que.

© 2017 hobidlavas.ru